První Kung fu na zkoušku

21. února 2011 v 22:22 | Edith Holá a Kuba |  Úlety rodičů
Tak nevím, kam mě to máma zase poslala. Slibovala bojové umění. Táta zavolal kamarádovi, který to vede, aby nás s kamarády ze školky ještě vzali. Tak jsme dnes dva vyrazili. Honzík půjde příště. Jestli nějaké příště bude.
Kuba na kung fu


Přišel jsem domů naprosto gaga. Cvičení na protažení svalů, posilování a na závěr konečně nějaké pozice trvalo s malou přestávkou dvě hodiny. Dobrovolně jsem šel dnes spát. Vlastně okamžitě, co jsem se vrátil. Vůbec nevím, jestli takové učení boje a boj s tělem a svaly přežiji. 

A taky nevím, co je to za bojové umění. Celé cvičení bylo o sebekázni, soustředění, práci s výdrží a zachováním energie, všechno mě bolelo a když jsem se ptal asi po šesté, kdy budeme bojovat, tak my zase řekli, že se jednou dočkám. Můj rozum mi říkal: já chci bojovat a vyhrát. A všechno bylo jinak.

Máma s tátou si myslí, že to pro mě smysl má, protože se neumím bránit a prát. Že tak za půl roku se opravdu naučím pozice a budeme s kamarády bojovat. Prý ale fair-play. Jestli to ale do té doby zvládnu. Dnes jsem se z toho málem nervově a tělesně zhroutil. Do příštího pondělka uvidíme. Ještě dvě hodiny máme na zkoušku zdarma. 

Na fotkách jsem ve žluté mikině s obrázkem Bleska McQueena. Můj kamarád je vedle mě v šedivé mikině. 
Kung fu2
Kung fu1

Kung fu4
kung fu5
kung fu3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mami Mami | Web | 21. února 2011 v 23:18 | Reagovat

Kung-fu je běh na dlouhou trať, na konci cesty možná poznáš, že vlastně o ten boj ani nejde. Ale naopak o to, jak mu předejít.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama