Princezna Hatěj(ka)

8. srpna 2011 v 9:31 | Edith Holá a Matěj |  Příběhy
Začátek článku na maminčiným osobním blogu Princezna Matěj(ka)

Nedávno už maminka nevěděla, jak mě zabavit. Vzpomněla si, že přesně ve dvou a půl letech Kuba miloval samolepky. Prý si je hezky lepil do stickers alb a maminka mu k tomu někdy dokreslila nějaké obrázky. Tak třeba koupili nálepky mašinek a vytvořili celé nádraží a Kuba k jednotlivým kolejím s číslem samozřejmě dodal tu vagón, tu lokomotivu. Společně pak dokreslili kouř z parňáku atd. Kuba je šofér a závoďák dodnes. Já jsem pincezna Hatěj.

Šli jsme do papírnictví a já jsem si vybral hvězdičky. "Hatěj pincezna", řekl jsem mamince. Zasmála se a ještě přihodila nálepky s Bořkem stavitelem. Společně jsme to u paní na pokladně pípli a dali jí korunky. Ještě jsme na ně přikoupili speciální album. Nálepky jdou z alba zase odlepit a mohu je tak prý lepit pořád dokola. Cestou domů maminka říkala, že končí éra 100 x denně kreslení rošťandy Pipi punčochaté a prý budu lepit nálepky a možná se pokusíme o hodné princezny, které máma kreslila jen občas, když byla malá. Radši měla kombajny. Zelenožlutý.

Drahý stickers album je pěkný. Má na obale kočičku. Jenže já jsem hezčí, takže jsem se ozdobil, protože jsem pincezna. .

Parádnické fotky, ne?

Maminka přišla a nevěřila svým očím. Poslední hvězdičku, která zbyla, mi nalepila na čelo.
"Jsem krasnej pincezna?", ptá se Hatěj.
"Ano, jsi krásná princezna!"
"Jů"
"Muzes nafotit?!", zeptá se.
Maminka fotí.
Postavím se k lepšímu světlu. "Jeste jednou. Muzes nafotit?"
Tamhle u okna a na posteli ...
S Bořkem mi to také sluší!

Ještě se mi k tomu hodí všechny máminy nové hadříky, korále a prstýnky, ... Tenhle je prý cikánský a mamince ho přivezl táta z Paříže.


S květinou jsem jel k babičce. Nebo půjdete se mnou na rande? Jsem někdy krásnej pincezna a jindy osklivy drak z Maria. Uááá

A když nepůjdete se mnou na rande, tak budu moc plakat. A pořádně dlouho ... Nikdo mě nemá ráááád

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama