Super Mario - Bowlingový labyrint - 5. kapitola

31. srpna 2011 v 8:47 | Edith Holá, Kuba a Matěj |  Super Mario a Luigi - stories
Příběhy se Super Mariem se musí číst akčně, dramaticky i třeba s pohybem... Jsou to moderní pohádky, kde nechybí akce, mobily, facebooky, emaily a hry... :-)
anotace: příběhy podle počítačových her a Nintedo Wii her s nejoblíbenějším panáčkem na světě, Super Mariem (loni oslavil 25 let existence). Po každé pohádce můžete společně s dítětem vymýšlet otázky. Pro řečový rozvoj. Děti takové hádanky o tom, co se četlo, baví. Otázky s Kubíkem pod každý příběh ještě dopíšeme.Bowlingový labyrint

Všichni už pár minut seděli u počítačů. Před sebou měli otevřený závodní blog a vyčkávali. Luigi z toho zase dělal pořádný napínák. Semafor vpravo nahoře před chvílí změnil červenou na oranžovou, ale dál se nic nedělo. Celý tým čekal na zelenou. Luigi vytvořil novou hru a nikdo netušil, jaká bude. Ale všichni se těšili a byli nedočkaví. Luigi vše řídil ze svého počítače ve svém zeleném pokojíku. Popíjel svou oblíbenou zelenou limonádu a dobře se bavil. Tušil, že všechny napíná k prasknutí.

Tři, dva, jedna go ... a zelená! Luigi odstartoval první zahřívací úkol před hrou. To byl celý on. Úkolem zavzpomínal na včerejší bowling. Na monitoru byl velký labyrint. Koule se měla správnou cestou dostat do jeho středu. Kdo na to přišel, ten se dostal na vyšší level a mohl začít hrát novou fantazijní hru.

Nakonec byli všichni úspěšní a cestu do středu labyrintu našli. Na obrazovce se objevil kouzelný svět nové hry.


Úkol: Najdi, který hráč dovede svou kouli do cíle

Pozn. labyrint nafotíme a nahrajeme :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama