Červenec 2013

Máme rádi plyšové hračky

3. července 2013 v 19:59 | Kuba a Matěj a Edith Holá |  Příběhy
Naše máma se už tak trochu bála, že má děti, které nemají rádi plyšové hračky a bylo jí to divné. My jsme pořád spinkali s mašinkama, gormitama, pokémonama,... až najednou.

Ani nevím, jak to přišlo. Začal jsem mít rád lemury. Pokaždé jsem chtěl vidět v ZOO jen je. Přál bych si jednoho i domů. Nakonec mi jednoho máma koupila. Nebojte, je to plyšová hračka. Bráška hned, že chce taky plyšáka. Vybral si hračku plyšového medvěda - pandu. A tak to začalo. Už jsme o tom psali. Mňoukla nám pak napsala pohádku Plyšové dobrodružství, která určitě vyjde v knize Pohádky pro kulíšky 2, kterou maminka připravuje.

A tak jsme zjistili, že existují plyšové hračky. Začali jsme si ty naše brát do postele. Postupně přibyly další.

Blíží se můj svátek, tak vím, že máma tetě poradila, ať mi objedná lemuru. Slyšel jsem ji, jak to říká do telefonu. Vygooglila si, že plyšové hračky Otto-toys mají neuvěřitelné množství plyšových lemurů. Díval jsem se na ně, protože už umím na googlu hledat. Ještě nechodím do první třídy, až od září, ale umím číst. Máma mi diktuje písmenka a já je dávám do rámečku a hned mi to najde, co chci. Když jsem v e-shopu plyšové hračky Otto-toys viděl všechny ty plyšáky, tak jsem si nemohl vybrat. Ještě miluji kočičky. Tak váhám, jestli od nich nějakou lemurku nebo tu malinkou tříbarevnou kočičku (zde).

Máťa to viděl také a protože je nemocný, tak mu máma řekla, ať si také vybere plyšáka i když nemá svátek, že když už stejně platí za poštovné, tak objedná dva. Bráška má jasno. Chce modrého plyšového papouška, protože má rád pohádku o Blueovi. "Ten je krásný, toho chci," říkal Máťa mámě. "Please. Mami, please!" Mrkněte na něj.

A poraďte mi, vybrali byste si plyšáka lemuru, nebo plyšové koťátko?

P.S. Taky vám prozradím, že mámě se líbila plyšová hračka sova pálená a jeden plyšový medvěd. Plyšových tygrů už má prý docela dost:-)
Blog s plyšovými hračkami Otto-toys najdete na portálu Blog.cz zde